تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
نسخه چاپی/شهر کتاب
تاریخ : چهارشنبه 6 فروردین 1399 کد مطلب:20590
گروه: اخبار شهر کتاب

تلفنی از شهر‌ کتاب‌ها خرید کنید

تلفنی سفارش کتاب دهید

فروشگاه‌های زنجیره ای شهر کتاب همیشه پذیرای سفارش کتاب از طریق تلفن بوده اند اما بنا به گزارش مهدی فیروزان مدیرعامل شهر کتاب از ۱۵ اسفندما ۹۸ تمام ۸۰ فروشگاه فعال در تهران و ۴۰ شهر ایران سازوکار خرید تلفنی خود را تقویت کرده اند و با شیفت بندی حداقلی کارکنان ،حداکثر خدمات عرضه کتاب و محصولات فرهنگی را سامان داده اند. 

علاقه‌مندان به تهیه کتاب و موسیقی و فیلم ‌آثار هنری و صنایع دستی و به ویژه بازی ها و سرگرمی‌های علمی برا ی کودکان و نوجوانان می‌توانند با مراجعه به صفحه‌ی نمایندگی‌ها در سایت شهرکتاب http://new.bookcity.org/resellermap شماره تلفن و آدرس نزدیکترین فروشگاه شهر کتاب و یا فروشگاه مورد علاقه‌شان را انتخاب کنند و از طریق تلفن کالای خود را سفارش دهند. معمولا سفارش‌ها در تهران طی سه ساعت و در شهرستان‌ها در اولین فرصت به‌دستشان می‌رسد. 

تمام سعی شهرکتاب آن است مردم در خانه بمانند و به خاطر  تهیه نیازهای فرهنگی‌شان خود را در معرض خطر و ابتلای به کرونا قرار ندهند و نگرانی به حق شهروندان باعث نشود که میان آنان و کتاب و فرهنگ فاصله افتد. جا دارد که از همه کارکنان و مدیران فروشگاه های شهرکتاب که با فداکاری خود خلا دسترسی به کتاب و محصولات هنری و فرهنگی را در ایام پر خطر کرونا آن هم در تعطیلات نوروزی و ضرورت خانه ماندن پر کرده و می‌کنند صمیمانه سپاسگزاری کنم.

 

شهرکتاب

 

 

http://www.bookcity.org/detail/20590