کد مطلب: ۲۴۹۹۸
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۰

رمان «تارانتینو» پرفروش شد

ایسنا: رمان نوشته «کوئنتین تارانتینو» در صدر جدول پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار گرفت.

به گزارش ایسنا، فهرست هفتگی پرفروش‌های نیویورک‌تایمز اعلام شد و این‌بار رمان «روزی روزگاری در هالیوود» نوشته «کوئنتین تارانتینو» کارگردان مشهور آمریکایی در صدر پرفروش‌ترین کتاب‌ها در بخش رمان‌های چاپی و الکترونیکی قرار گرفت.

این کتاب که بر اساس فیلمی با همین نام و به کارگردانی خود «تارنتینو» نوشته شده است نخستین رمان این کارگردان محسوب می‌شود.

پیش‌تر اعلام شده بود این کتاب قرار نیست دقیقا داستان فیلم را بازگو کند بلکه «تارانتینو» در این رمان زوایای بیشتری از زندگی «ریک دالتون» و «کیلف بوث» را روایت می‌کند.

همزمان با اعلام خبر همکاری «تارانتینو» با «هارپر کالینز» برای انتشار رمان «روزی روزگاری در هالیوود»، خبر انعقاد قرارداد دیگر این کارگردان با این انتشارات برای چاپ یک کتاب غیرداستانی در رابطه با سینمای دهه ۷۰ نیز منتشر شد.

رمان «روزی روزگاری در هالیوود» همچنین در جایگاه دوم پرفروش‌ترین آثار داستانی آمازون قرار دارد.

 در جایگاه‌های بعدی فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌های بخش رمان‌های چاپی و الکترونیکی نیویورک‌تایمز به ترتیب رمان‌های «آخرین چیزی که آن مرد به من گفت» نوشته «لورا دیو، «خیزش مالیبو» اثر «تیلور جنکینز»، «دختر رئیس‌جمهور» نوشته «بیل کلینتون» و «جیمز پترسون» و «جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند» اثر «دلیا اوئنز» قرار دارند.

 

0/700
send to friend
مرکز فرهنگی شهر کتاب

نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمدقصیر (بخارست)، نبش کوچه‌ی سوم، پلاک ۸

تلفن: ۸۸۷۲۳۳۱۶ - ۸۸۷۱۷۴۵۸
دورنگار: ۸۸۷۱۹۲۳۲

 

 

 

تمام محتوای این سایت تحت مجوز بین‌المللی «کریتیو کامنز ۴» منتشر می‌شود.

 

عضویت در خبرنامه الکترونیکی شهرکتاب

Designed & Developed by DORHOST